Офіційний Інтернет-магазин виробника MATROLUXE

Ортопедичні матраци завжди на варті вашого сну

Ортопедичний матрац – важливе доповнення для Вашої спальні. Лікарі рекомендують обирати саме ті моделі, які будуть пристосовуватися до постави, позитивно впливати на хребет та інші важливі частини тіла. Якщо для Вас важливе здоров’я та довголіття, то ці матраци обов’язково знайдуть своє місце.

Компанія «Чудосон»: магазин якісних товарів для сну

Інтернет-магазин «Чудосон» - це офіційний представник мультибрендової компанії Матролюкс. Ми пропонуємо нашим покупцям якісні товари від кращих виробників ортопедичних матраців, корпусних та м’яких меблів і супутніх товарів для сну. Якщо потрібно перетворити спальню у комфортне місце для нічного відпочинку, то зверніть увагу на асортимент магазину.

Ми пропонуємо безліч товарів для Вас і Вашої родини.

  1. Ортопедичні матраци

Лікарі вивели досить сумну статистику: у більшості випадків викривлення хребта та неправильна постава здобуваються саме під час сну. Особливо це стосується дітей – ні в якому разі не привчайте їх спати на чомусь надто м’якому.

Вихід із ситуації досить простий – заміна матрацу. Саме ортопедична модель допоможе відчувати комфорт під час сну. Вона підтримує тіло в правильному положенні, забезпечує циркуляцію повітря. Завжди у наявності матраци як із пружинами, так і без них, а також і спеціальні матраци для дітей.

  1. Корпусні та м’які меблі

Комплекти меблів із якісних матеріалів –важливі складові спальні, вітальні та інших кімнат. Ми пропонуємо нашим покупцям безліч товарів за спокусливою ціною. Ліжка, шафи, полиці, тумби, столи, дивани не лише виглядають стильно, а й відрізняються своєю надійністю. 

  1. Аксесуари

Подушки та ковдри теж повинні бути високої якості, адже вони дарують комфорт та затишок під час сну. Ми пропонуємо безліч моделей з різними наповнювачами. Гіпоалергенні матеріали підійдуть для людей з чутливою шкірою та схильністю до алергічних реакцій. На вибір представляється декілька габаритних варіантів, щоб знайти оптимальну річ для ліжка.

«Чудосон» - це онлайн-магазин якісних товарів для комфортного сну, меблів і команди ввічливих спеціалістів , які з радістю допоможуть Вам у виборі товарів.

Переваги магазину !

Товари в інтернет-магазині «Чудосон» завжди найвищої якості, про що свідчать позитивні відгуки наших покупців. Серед переваг нашого сервісу:

  • Відповідність вимогам.
  • Наявний Європейський сертифікат контролю якості – ISO 9001:2008, а також сертифікат відповідності  УКР СЕПРО, гігієнічні заключення на всю продукцію та матеріали;
  • екологічно чисті та гіпоалергенні матеріали від кращих світових виробників;