Гарантія і повернення

Гарантія на продукцію


Інтернет-магазин chudoson.com.ua здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення і вдома у покупців (Затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).

ЗАКОН УКРАИНЫ «Про захист прав споживачів» (Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості ):
«Споживач має право обміняти непродовольчий товар НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він НЕ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ і якщо ЗБЕРЕЖЕНО ЙОГО ТОВАРНИЙ ВИГЛЯД, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.»
Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці інтернет-магазину chudoson.com.ua мають право обміняти куплений у нас товар протягом 14 днів з дня покупки при дотриманні наступних умов:

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень.
Товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд.
Збережена цілість упаковки товару та всі її компоненти.
Збережемо комлектация товару, ярлики, інструкції і заводське маркування.


Поверненню не підлягають наступні товари:


Знижені в ціні товари.
Зібрані або товари, що мають пошкодження.
Товари, які виготовлялися під індивідуальне замовлення: дивани з вибором тканини, матраци нестандартних розмірів, корпусні меблі нестандартних розмірів.
Відповідно до Закону про захист прав споживачів подушки, постільна білизна, ковдри, інші постільні приналежності належної якості не підлягають поверненню / обміну.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.
Шановні покупці, уважно оглядайте привезений Вам замовлення. Перевірка комплектності, відповідність замовленому і відсутність дефектів проводиться при передачі товару покупцеві. Враховуйте, що розміщені на сайті фотографії зроблені при студійному освітленні і відтінки кольорів можуть відрізнятися в залежності від освітлення у Вашому домі.
Якщо у Вас виникли сумніви у відповідності набутого матраца Вашим вимогам, або побажанням - не слід його розпаковувати! Розпакований матрац Ви не зможете обміняти або повернути на склад. Це саме можна сказати і до матраців у вакуумній упаковці. Після її розкриття Ви не зможете повернути або обміняти цей матрац. Тому просимо серйозно поставитися до вибору товару.

Рекламації !


При виникненні проблем з якістю товару, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером для якнайшвидшого вирішення цієї проблеми: КОНТАКТИ.
Гарантія діє лише при пред'явленні гарантійного документи і дотриманні споживачем умов експлуатації та зберігання товару.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності:

Природній знос;
Випадкові пошкодження (дефекти, заподіяні клієнтом або третьою особою);
Пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
Пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, вплив рідини, запиленості, механічне пошкодження);
Попадання комах всередину вироби;
Ушкодження, викликані використанням товару з порушенням правил експлуатації конкретно даного вироби.
Гарантія не дійсна в разі механічних пошкоджень з вини замовника, а також в разі зміни конструкції, перевантаження або використання не за призначенням придбаного товару.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід